Geçmişten Gelen Adam – Memduh Fırtına – Serkan Gürlük

(2 müşteri değerlendirmesi)

99.00 

4 Adet satılmıştır.

Stokta

Kategoriler: ,

Açıklama

“CryoSoviet” binasının içindeki oval masada hararetli tartışmaların ardı arkası kesilmiyordu. Andrew Volkov, arkadaşlarına biyolojik soğutma teknolojisine yakın bir altbilim dalının araştırmalar yapması için kurulan bu tesiste artık işlerin eskisi gibi gitmediğini söylüyor; muhalif olmadığını ancak şartların giderek zorlaştırıldığını da kabul ediyordu. Masadaki diğer iki kişi asla onun gibi ağırkanlı değildi. Uzun boylu Damir Protasov, yüzündeki sert ifadeyle arkadaşının gözünün içine baktı. “Zamanında burada kalmayı tercih etmeseydik şu an ailelerimize çok daha iyi bir hayat sunmuş olurduk. Bize Avrupa ve Amerika kanadından yapılan teklifleri biliyorsun. Burada ne için kaldığımızı çok iyi…”

Volkov, incelemesinin sonlarına doğru çileden çıkmıştı. İki eliyle yüzünü kapadı ve ovuşturdu. Gözü camdan dışarıya yöneldi. Çantasında tuttuğu, Türkiye’den gelen mektupları çıkaramadı bile. Açıkçası çaresizdi. Bankada tutulan teminatlar iyi çalıştırılmamış, kendilerine inanıp ülkenin ve dünyanın her yerinden gelen insanların gelecekteki hayatları tehlikeye atılmıştı. “Bu ülkede acayip şeyler oluyor” diyebildi mırıldanarak.

Andrew Volkov, koridordaki yürüyüşünü tamamlayıp bahçeye ulaştığında, çatıdaki “CryoSoviet” tabelasına son kez baktığını biliyordu.

Geçmişten Gelen Adam – Memduh Fırtına – Serkan Gürlük için 2 değerlendirme

  1. Kerem Kaya (doğrulanmış kullanıcı)

    Gayet güzel bir kitap herkese tavsiye ediyorum!

  2. Ferit Güner (doğrulanmış kullanıcı)

    Büyük bir heyecanla sipariş ettim, sabırsızlıkla bekliyorum.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir