Gençlere İlham Veren Öyküler – Lale Günaydın

82.00 

263 Adet satılmıştır.
 • Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum

  Bu kitaptan; deprem bölgesi başta olmak üzere, okullar ve kütüphanelere gönderilmek amacıyla İBB Kütüphane ve Müzeler Şube Müdürlüğü'ne bağışlanmak üzere satın alabilirsiniz.

  Kimin adına bağış yapmak istersiniz?

  Bağış Sahibi Adı ve Soyadı

  Telefon Numarası

  Notlar

  Bağış işlemi ile ilgili ek bir notunuz yahut farklı bir talebiniz var ise bu alanda belirtebilirsiniz.

Kategoriler: , ,

Açıklama

“Her insan hayatı, bir hikaye… Hepimizin hayatı biricik ve çok kıymetli… Her birimiz buna niyet etsek ve zaman ayırıp yazsak, hepsinden çıkacak müthiş dersler ve ilhamlar muhakkak vardır.” diyen Lale Günaydın, bu motivasyonla, “belki gençlere ilham olur, en az bir kişinin hayatında bile minik bir pırıltı oluştursa, buna ayırdığım zamana değer” diyerek, hiçbir ticari kaygı gütmeden telif gelirinin tamamını “Koruncuklar” yararına bağışlayarak, anılarından oluşan bu kısa yaşam öykülerini, kurum ve kişi isimlerini değiştirerek kaleme almıştır.

Lale Günaydın, akıcı ve samimi üslubuyla, günümüzün “hiçbir şeye yeterince zaman ayıramayan gençleri”ni de sıkmadan, kısa, ama değerli öyküleriyle pozitif bir enerji vermektedir okuyucusuna…

Yazar, “dileyen gençler okumak yerine dinleyebilir ve ayrıca görme engelliler için de ulaşılabilir olur” düşüncesiyle, kitabının seslendirmesini yapıp, QR kod ile yaklaşık 60 dakika süren ses kaydına ulaşılmasını da sağlamıştır.

Keyifle okumanız/dinlemeniz dileğiyle…

John Lennon :

“5 yaşındayken, annem her zaman bana, mutluluğun, hayatın anahtarı olduğunu anlatırdı. Okula başladığım zaman sınavda bana büyüyünce ne olmak istediğimi sorduklarında, “Mutlu olmak istiyorum.” yazdım. Onlar bana, soruyu anlamadığımı söylediler; ben de onlara, onların hayatı anlamadığını”…

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gençlere İlham Veren Öyküler – Lale Günaydın” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir