Sisli Hayatlar – Gülüm Yıldız Çamlısoy

130.00 

Stokta kalmasa da sipariş verilebilir

Kategoriler:

Açıklama

Bol keseden sevmenin ölçümü ya da öldürücü gücüdür benimki ve isyan kokmayan, sitem asla ama sirenleri de susmayan iç sesime müteşekkir olduğumun sonucudur yazdıklarım…
Kıblem sözcüklerle örülü öncesinde hayallerimi gerçek kılıp bir ömür de umudu yüklendiğim ve sevginin arifesinde şerh düştüğüm yaşama sevincim ve günbegün büyüyen iman gücüm. Hasat zamanı ömrün ve çoğunluk hüzne biat ve satırlarla diktiğim sökükleri yüreğimin ve inancımla asılı kaldığım göğün müridiyim.
Bir renge denk düştüğüm kimi zaman bazense solduğum ve yeniden açmanın mucizesi ve müjdecisi hele ki kalemimle ve okuyucumla aramızda kurulan o b/ağ yok mu… Mevsimler değişken bir o kadar mizacım da.
Sözcüklerse yüreğin yerleşkesi ve ben en çok gök kubbede yolculuk yapmayı seviyorum elbet eşlik eden üç mefhum sayesinde: İlahi Aşka yürüdüğüm sevginin emsalsiz varlığı ve umuda dair her hücrem her hecem…
İklimlerden Edebiyat madem ve işte yüreğimde saklı ne var ne yok saldım gitti satırlara ve hayatımı anlamlı kılan yazmanın gücü ile hayat boyu gücüme giden ne ise saldım uzay boşluğuna ve sevginin ve Rabbin gücü sayesinde, inançla umutla yazıyorum son on seneden beri.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sisli Hayatlar – Gülüm Yıldız Çamlısoy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir